فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 25 فروردین 1403 ساعت ۱۶:۳۰
Ostrovets
Arseny Zhukovsky
87'
1
-
0
FT
دنبال کنید
Shakhter Soligorsk Reserve
ضربات پنالتی
گل های بازی
Arseny Zhukovsky
87'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 0
Artem Belyi
90'+3
Stanislav Stevanovich
Nikita Kachur
90'
1 - 0
Arseny Zhukovsky
87'
Maksim Avgustinovich
Maksim Lotysh
Yuri Volovik
Artem Drozdovich
83'
74'
Dmitry Selivanov
Egor Grivenev
Arseny Zhukovsky
Vladislav Yatskevich
72'
Egor Semenov
Denis Khvostovich
65'
59'
Alexey Garost
Yuri Basalyga
Arseniy Chakur
Nikita Shaula
Maksim Lotysh
Andrey Kolomatskiy
46'
Stanislav Stefanovich
Mark Bulanov
پایان نیمه اول 0 - 0
Vitali Urbanovich
2'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 2
شروع بازی
25 فروردین 1403 ساعت ۱۶:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
14
29:9
35
2
Niva Dolbizno
14
36:17
29
3
Volna Pinsk
14
26:19
26
4
BATE Borisov Reserve
14
24:17
25
5
Belshina Bobruisk
14
29:18
24
6
FK Lida
14
18:15
24
7
Maxline Rogachev
14
25:16
21
8
Dinamo Minsk Reserve
14
18:15
20
9
Ostrovets
14
21:20
20
10
اورشا
14
18:17
19
11
FK Bumprom
14
23:16
18
12
FK Baranovichi
14
10:24
15
13
Lokomotiv Gomel
14
15:19
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
17:27
12
15
Bff Academy Minsk U17
14
15:29
12
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
14
19:37
12
17
FK Slonim 2017
14
14:25
10
18
Energetik-BGU Minsk
14
11:28
-3
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
7
19:4
21
2
BATE Borisov Reserve
7
14:7
15
3
Ostrovets
8
12:8
15
4
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
5
Volna Pinsk
6
12:7
13
6
اورشا
7
14:9
12
7
Dinamo Minsk Reserve
8
11:10
10
8
Lokomotiv Gomel
8
11:12
10
9
FK Baranovichi
6
7:8
10
10
FK Lida
8
8:12
10
11
Niva Dolbizno
6
13:6
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
6:20
4
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
8
23:11
20
2
Belshina Bobruisk
8
18:13
16
3
FK Lida
6
10:3
14
4
FC Molodechno
7
10:5
14
5
Maxline Rogachev
8
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
14:12
13
7
FK Bumprom
8
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
9
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
7
5:9
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
11:20
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
8
3:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
6:16
3
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
14
11
2
1
29:9
35
2
Niva Dolbizno
14
8
5
1
36:17
29
3
Volna Pinsk
14
8
2
4
26:19
26
4
BATE Borisov Reserve
14
7
4
3
24:17
25
5
Belshina Bobruisk
14
9
2
3
29:18
24
6
FK Lida
14
7
3
4
18:15
24
7
Maxline Rogachev
14
6
3
5
25:16
21
8
Dinamo Minsk Reserve
14
6
2
6
18:15
20
9
Ostrovets
14
5
5
4
21:20
20
10
اورشا
14
4
7
3
18:17
19
11
FK Bumprom
14
5
3
6
23:16
18
12
FK Baranovichi
14
4
3
7
10:24
15
13
Lokomotiv Gomel
14
2
7
5
15:19
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
14
3
3
8
17:27
12
15
Bff Academy Minsk U17
14
4
0
10
15:29
12
16
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
14
3
3
8
19:37
12
17
FK Slonim 2017
14
2
4
8
14:25
10
18
Energetik-BGU Minsk
14
1
4
9
11:28
-3
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
7
7
0
0
19:4
21
2
BATE Borisov Reserve
7
4
3
0
14:7
15
3
Ostrovets
8
4
3
1
12:8
15
4
Belshina Bobruisk
6
4
1
1
11:5
13
5
Volna Pinsk
6
4
1
1
12:7
13
6
اورشا
7
3
3
1
14:9
12
7
Dinamo Minsk Reserve
8
3
1
4
11:10
10
8
Lokomotiv Gomel
8
2
4
2
11:12
10
9
FK Baranovichi
6
3
1
2
7:8
10
10
FK Lida
8
3
1
4
8:12
10
11
Niva Dolbizno
6
2
3
1
13:6
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
3
0
4
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
2
2
2
8:5
8
14
FK Bumprom
6
2
1
3
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
1
3
3
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
8
1
2
5
8:16
5
17
FK Slonim 2017
7
1
1
5
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
8
1
1
6
6:20
4
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
8
6
2
0
23:11
20
2
Belshina Bobruisk
8
5
1
2
18:13
16
3
FK Lida
6
4
2
0
10:3
14
4
FC Molodechno
7
4
2
1
10:5
14
5
Maxline Rogachev
8
4
1
3
17:11
13
6
Volna Pinsk
8
4
1
3
14:12
13
7
FK Bumprom
8
3
2
3
16:10
11
8
Dinamo Minsk Reserve
6
3
1
2
7:5
10
9
BATE Borisov Reserve
7
3
1
3
10:10
10
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
2
1
3
9:11
7
11
اورشا
7
1
4
2
4:8
7
12
FK Slonim 2017
7
1
3
3
5:9
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
2
0
5
11:20
6
14
Ostrovets
6
1
2
3
9:12
5
15
FK Baranovichi
8
1
2
5
3:16
5
16
Energetik-BGU Minsk
6
0
3
3
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
0
3
3
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
7
1
0
6
6:16
3
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.