فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
شنبه، 01 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۳۰
FK Bumprom
Artem Miroevski
35'
1
-
2
FT
دنبال کنید
Belshina Bobruisk
Valeri Potorocha
85'
Dmitriy Denisenko
57'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Artem Miroevski
35'
Valeri Potorocha
85'
Dmitriy Denisenko
57'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 1 - 2
90'+5
Dmitriy Denisenko
Sergey Kruzhilin
89'
86'
Maksim Samotoi
85'
Maksim Samotoi
Ilya Sen
1 - 2
Valeri Potorocha
Vladimir Dubrovskiy
Dmitri Khalimonchikov
Daniil Kovalev
Maksim Vospukov
84'
Dmitry Velisevich
83'
78'
Stanislav Lomako
Yuriy Gavrilov
Ilya Udodov
Danila Vorobyev
Artem Miroevski
Vladislav Drapeza
Artsiom Zhauniarenka
69'
Dmitri Khalimonchikov
63'
57'
1 - 1
Dmitriy Denisenko
Maxim Sanets
Deni Makaev
49'
Sergey Kruzhilin
47'
46'
Nikita Golub
Vladyslav Kabachevsky
Dmitriy Denisenko
Maksim Katsynel
پایان نیمه اول 1 - 0
1 - 0
Artem Miroevski
35'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 3
شروع بازی
01 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۵:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
FK Lida
13
17:13
24
4
Volna Pinsk
13
22:18
23
5
BATE Borisov Reserve
13
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
9
Ostrovets
13
18:17
19
10
اورشا
13
16:17
16
11
FK Bumprom
13
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
13
16:23
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
17:31
12
16
FK Slonim 2017
13
14:23
10
17
Bff Academy Minsk U17
13
13:28
9
18
Energetik-BGU Minsk
13
11:28
-4
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
7
7:10
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
اورشا
6
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
7
7:12
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FK Lida
6
10:3
14
3
FC Molodechno
7
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
7
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
8
Volna Pinsk
7
10:11
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
6
4:15
0
بازی های رو در رو
0
0
0
0
0
0
0
0
0
10 بازی آخر FK Bumprom
w
l
d
l
w
w
l
w
d
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Energetik-BGU Minsk
میهمان
25 فروردین 1403
16:30
0
-
1
w
Bff Academy Minsk U17
میهمان
18 فروردین 1403
15:30
2
-
1
l
دوستانه باشگاهی -
دوستانه
نیپر موگیلف
میهمان
25 بهمن 1402
14:00
1
-
1
d
گومل
میهمان
21 بهمن 1402
12:30
1
-
0
l
Gomel Reserve
میزبان
07 بهمن 1402
14:30
12
-
0
w
لیگ 2 -
فصل عادی
Zhodino-Uzhnoe
میهمان
04 آذر 1402
14:30
2
-
3
w
ویتبسک
میزبان
27 آبان 1402
14:30
0
-
1
l
Volna Pinsk
میهمان
21 آبان 1402
15:30
1
-
4
w
اورشا
میزبان
07 آبان 1402
14:30
2
-
2
d
FC Osipovichi
میهمان
30 مهر 1402
13:30
0
-
1
w
10 بازی آخر Belshina Bobruisk
w
w
l
l
l
l
l
l
l
l
لیگ 2 -
فصل عادی
Bff Academy Minsk U17
میزبان
24 فروردین 1403
18:30
1
-
0
w
FK Slonim 2017
میهمان
18 فروردین 1403
16:30
0
-
2
w
لیگ برتر -
فصل عادی
دینامو برست
میهمان
11 آذر 1402
14:30
3
-
2
l
دینامو مینسک
میزبان
05 آذر 1402
13:30
0
-
4
l
مینسک
میهمان
21 آبان 1402
17:30
2
-
1
l
Energetik-BGU Minsk
میزبان
14 آبان 1402
13:30
0
-
1
l
گومل
میزبان
07 آبان 1402
14:30
0
-
2
l
شاختیور
میزبان
30 مهر 1402
15:30
1
-
4
l
نیمان گرودنو
میهمان
15 مهر 1402
18:30
3
-
1
l
Naftan Novopolotsk
میزبان
08 مهر 1402
16:30
0
-
3
l
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.