فوتبــال 11
لیگ 2 - فصل عادی
یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۷:۳۰
FK Lida
Aleksandr Burnos
63'
Aleksandr Burnos
18'
2
-
2
FT
دنبال کنید
Maxline Rogachev
Artem Zimin
83'
Maxim Zhitnev
76'
ضربات پنالتی
گل های بازی
Aleksandr Burnos
63'
Aleksandr Burnos
18'
Artem Zimin
83'
Maxim Zhitnev
76'
اطلاعات بازی
بازیها
جدول
پیش بازی
اتفاقات بازی
پایان نیمه دوم 2 - 2
90'
Nikita Kostomarov
Mark Alelyunas
86'
83'
2 - 2
Artem Zimin
76'
2 - 1
Maxim Zhitnev
Kirill Kovalyuk
Aleksey Zhivushko
Mark Alelyunas
Aleksandr Burnos
69'
67'
Artem Vlasov
Alfred Mazurich
2 - 0
Aleksandr Burnos
63'
46'
Artem Zimin
Artem Bruy
Maksim Zhitnev
Mark Krasnov
پایان نیمه اول 1 - 0
44'
Pavel Klenye
1 - 0
Aleksandr Burnos
18'
اطلاعات بازی
تورنمنت
بلاروس - لیگ 2
فصل
2024
گروه/مرحله
فصل عادی - هفته 3
شروع بازی
02 اردیبهشت 1403 ساعت ۱۷:۳۰
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
13
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
33:14
28
3
FK Lida
13
17:13
24
4
Volna Pinsk
13
22:18
23
5
BATE Borisov Reserve
13
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
17:13
20
9
Ostrovets
13
18:17
19
10
اورشا
13
16:17
16
11
FK Bumprom
13
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
13
16:23
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
17:31
12
16
FK Slonim 2017
13
14:23
10
17
Bff Academy Minsk U17
13
13:28
9
18
Energetik-BGU Minsk
13
11:28
-4
بازی
گلها
امتیاز
1
FC Molodechno
6
18:4
18
2
Ostrovets
7
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
7:8
10
9
FK Lida
7
7:10
10
10
Niva Dolbizno
6
13:6
9
11
اورشا
6
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
8:5
8
14
FK Bumprom
6
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
7
7:12
5
17
FK Slonim 2017
7
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
6:20
3
بازی
گلها
امتیاز
1
Niva Dolbizno
7
20:8
19
2
FK Lida
6
10:3
14
3
FC Molodechno
7
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
16:13
13
6
Dinamo Minsk Reserve
6
7:5
10
7
BATE Borisov Reserve
7
10:10
10
8
Volna Pinsk
7
10:11
10
9
FK Bumprom
7
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
9:11
7
11
اورشا
7
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
9:14
6
14
Ostrovets
6
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
6
4:15
0
جدول
فصل عادی
تمام مسابقات
خانگی
خارج خانه
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
13
10
2
1
28:9
32
2
Niva Dolbizno
13
8
4
1
33:14
28
3
FK Lida
13
7
3
3
17:13
24
4
Volna Pinsk
13
7
2
4
22:18
23
5
BATE Borisov Reserve
13
6
4
3
18:15
22
6
Maxline Rogachev
13
6
3
4
25:15
21
7
Belshina Bobruisk
13
8
2
3
27:18
21
8
Dinamo Minsk Reserve
13
6
2
5
17:13
20
9
Ostrovets
13
5
4
4
18:17
19
10
اورشا
13
3
7
3
16:17
16
11
FK Bumprom
13
4
3
6
21:15
15
12
FK Baranovichi
13
4
2
7
10:24
14
13
Lokomotiv Gomel
13
2
7
4
15:17
13
14
Shakhter Soligorsk Reserve
13
3
3
7
16:23
12
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
13
3
3
7
17:31
12
16
FK Slonim 2017
13
2
4
7
14:23
10
17
Bff Academy Minsk U17
13
3
0
10
13:28
9
18
Energetik-BGU Minsk
13
1
3
9
11:28
-4
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
FC Molodechno
6
6
0
0
18:4
18
2
Ostrovets
7
4
2
1
9:5
14
3
Belshina Bobruisk
6
4
1
1
11:5
13
4
Volna Pinsk
6
4
1
1
12:7
13
5
BATE Borisov Reserve
6
3
3
0
8:5
12
6
Dinamo Minsk Reserve
7
3
1
3
10:8
10
7
Lokomotiv Gomel
7
2
4
1
11:10
10
8
FK Baranovichi
6
3
1
2
7:8
10
9
FK Lida
7
3
1
3
7:10
10
10
Niva Dolbizno
6
2
3
1
13:6
9
11
اورشا
6
2
3
1
12:9
9
12
Bff Academy Minsk U17
7
3
0
4
9:13
9
13
Maxline Rogachev
6
2
2
2
8:5
8
14
FK Bumprom
6
2
1
3
7:6
7
15
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
7
1
3
3
8:17
6
16
Shakhter Soligorsk Reserve
7
1
2
4
7:12
5
17
FK Slonim 2017
7
1
1
5
9:16
4
18
Energetik-BGU Minsk
7
1
0
6
6:20
3
بازی
برد
مساوی
باخت
گلها
امتیاز
5 بازی آخر
1
Niva Dolbizno
7
6
1
0
20:8
19
2
FK Lida
6
4
2
0
10:3
14
3
FC Molodechno
7
4
2
1
10:5
14
4
Maxline Rogachev
7
4
1
2
17:10
13
5
Belshina Bobruisk
7
4
1
2
16:13
13
6
Dinamo Minsk Reserve
6
3
1
2
7:5
10
7
BATE Borisov Reserve
7
3
1
3
10:10
10
8
Volna Pinsk
7
3
1
3
10:11
10
9
FK Bumprom
7
2
2
3
14:9
8
10
Shakhter Soligorsk Reserve
6
2
1
3
9:11
7
11
اورشا
7
1
4
2
4:8
7
12
FK Slonim 2017
6
1
3
2
5:7
6
13
Torpedo-Belaz Zhodino Reserve
6
2
0
4
9:14
6
14
Ostrovets
6
1
2
3
9:12
5
15
FK Baranovichi
7
1
1
5
3:16
4
16
Energetik-BGU Minsk
6
0
3
3
5:8
3
17
Lokomotiv Gomel
6
0
3
3
4:7
3
18
Bff Academy Minsk U17
6
0
0
6
4:15
0
در حال بارگذاری...
فوتبــال 11
ورود
ثبت نام
مسابقات
اخبار
لیگها
حذف تبلیغات
تماس با ما
نتایج مسابقات فوتبال را به صورت زنده و براحتی از گوشی خود دنبال کنید.